سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک کشاورزی

ماشین آلات زیادی در بخش کشاورزی و در زمین های زراعی مورد استفاده قرار میگیرند که هر کدام از آنها نیز لاستیک های مخصوص خود را دارند. لاستیک کشاورزی به دلیل فشار کاری زیادی که دارد باید دارای برخی ویژگی ها باشد. لاستیگ کشاورزی با لاستیک های معمولی را از بسیاری لحاظ نباید با یکدیگر مقایسه کنید زیرا لاستیک های سواری و این نوع ماشین آلات فشار بسیار کمتری را متحمل میشوند. برای خرید لاستیک از نوع کشاورزی باید به عوامل گوناگونی که تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد توجه کنید. برند، مدل و ویژگی های لاستیک از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت ها هستند. برای خرید لاستیک کشاورزی می توانید از این بخش از وب سایت فروشگاه اینترنتی تایر ایرانیان اقدام نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
سایز
پهنا
فاق
رینگ
کشور سازنده
نوع آج
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک کشاورزی | خرید لاستیک کشاورزی در فروشگاه اینترنتی تایر ایرانیان

لاستیک کشاورزی ابتدا باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتوان آنرا در زمین های کشاورزی استفاده نمود. به طور کلی ماشین آلت کشاورزی یا در زمین های زراعی مشغول به کارند و یا در برخی زمینهای مربوط به محصولات زراعی. هر دو این مکان ها از شرایط نامساعدی برای عبور و مرور برخوردار هستند و ممکن است هر نوع مانع و جسمی در مسیر آنها قرار بگیرد که به همین دلیل باید از مقاومت خوبی برخوردار باشند.

اگر تا کنون به برخی از انواع لاستیک کشاورزی توجه کرده باشید متوجه شده اید که دارای آج های بسیار بزرگی بر روی خود هستند. تعبیه این آج ها فقط برای زیبایی و شکل دادن به لاستیک نیست بلکه قابلیت های زیادی را ایجاد میکند. ماشین های کشاورزی همواره در زمین هایی فعالیت میکنند که پر از پستی و بلندی است و این آج ها کمک بسیار زیادی میکنند تا ماشین بتواند خود را از این پستی و بلندی ها عبور دهد. نحوه عملکرد آج در لاستیک کشاورزی نیز به این گونه است که گل و لای را از بین خود عبور داده و مسیر را برای چسبندگی سطح لاستیک با اجسام فراهم میکند.

لاستیک کشاورزی وزن زیادی را نیز تحمل میکند. ماشین آلات کشاورزی وزن بسیار زیادی دارند که هر نوع لاستیکی قادر به تحمل این وزن نیست. لاستیک کشاورزی از مواد و متریال هایی تولید میشود که میتواند بالاترین فشار و وزن را به خوبی تحمل کند. البته تحمل وزن بستگی به نوع لاستیک و همچنین برند تولید کننده نیز دارد. برای خرید لاستیک کشاورزی بهتر است حتما از میزان تحمل بار و فشار آن اطمینان حاصل کنید. لاستیک کشاورزی در برابر حرارت مقاومت خوبی دارد و بافت آن بر اثر برخورد نور و اشعه یو وی هیچگونه تغییری نمیکند. عدم تاثیرگذاری آفتاب در بدنه لاستیک کشاورزی به دلیل بکارگیری مواد و متریال های نسوز است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()