سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک صنعتی

لاستیک صنعتی همانطور که از نامش نیز پیداست برای مصارف صنعتی به کار میرود و انواع مختلفی نیز دارد. لاستیک صنعتی مقاوم روغن از انواع لاستیک صنعتی میباشد که خواص مکانیکی بسیار خوب آن باعث شده تا در برابر فرسودگی و همچنین تورم ناشی از بنزین مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد. یکی دیگر از محصولات فروشگاه تایر ایرانیان انواع لاستیک صنعتی است که در این بخش می توانید به خرید لاستیک صنعتی بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع لاستیک نیز می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
سایز
پهنا
فاق
رینگ
کشور سازنده
نوع آج
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک صنعتی | خرید لاستیک صنعتی از فروشگاه تایر ایرانیان

ورق لاستیکی مقاوم اسید و حرارت یک نوع لاستیک صنعتی است که در برابر نمک، حرارت و عوامل جوی مقاومت بسیار خوبی دارد و بیشتر در مواقعی که نیاز به لاستیک با قابلیت مقاوم در برابر اسید نیاز باشد از آن استفاده میشود. نوعی دیگر از لاستیک صنعتی مقاوم در برابر اسید و حرارت وجود دارد که به آن csm‌ میگویند و مقاومت بسیار بالایی در برابر محلول های اسیدی و خورنده از خود نشان میدهد.

لاستیک صنعتی سیلسکون Q علاوه بر مقاومت حرارتی بسیار بالا دارای انعطاف پذیری بسیار خوبی نیز میباشد. از این نوع لاستیک صنعتی برای مواردی که نیاز به یک عایق الکتریکی خوب وبا درجه حرارت بالا باشد مورد استفاده قرار میگیرد. لاستیک صنعتی مقاوم در برابر سایش NR،BR،SBR‌ از جمله انواع لاستیک بسیار مقاوم است که احتمال سایش در آن بسیار پایین است و به طور کلی در مواردی کاربرد دارد که احتمال سایش در سطوح مختلف وجود دارد.

لاستیک صنعتی مقاوم در برابر اشتعال که به آن CR میگویند از جمله لاستیک های مقاوم در برابر اشتعال، روغن ها، چربی ها و عوامل جوی میباشد. لاستیک صنعتی NR،SBR از جمله ورق هایی است که عایق الکتریکی مناسبی به شمار می آید. مورد استفاده این نوع لاستیک صنعتی در مواردی است که به مقاومت الکتریکی تا حد ۴۷ کیلوولت نیاز باشد.

البته مقاومت هایی که برای انواع لاستیک صنعتی در بالا نام برده شد بنا به درخواست متقاضی قابل تغییر و تنظیم است. انواع لاستیک صنعتی را باید از تولید کنندگان و فروشندگانی تهیه نمایید که به خوبی با انواع ورق ها آشنایی داشته باشند. عدم تخصص فروشنده در زمینه انواع لاستیک صنعتی منجر خواهد شد تا نوع دیگری از ورق را به اشتباه به شما ارائه دهند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()