سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک پیرلی

پیرلی یک شرکت تولید کننده انواع تایر در ایتالیا است که مدل های مختلفی از لاستیک پیرلی را در مجموعه کارخانجات خود تولید و به سراسر دنیا عرضه میکند. دفتر مرکزی شرکت لاستیک پیرلی در شهر میلان ایتالیا واقع شده است و از سرشناس ترین شرکت های تولید لاستیک در دنیا میباشد. شرکت لاستیک پیرلی کار خود را در سال ۱۸۷۲ آغاز نمود و امروزه با گسترش کارخانجات خود سهم عمده ای از بازار لاستیک جهان را در دست گرفته است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
سایز
پهنا
فاق
رینگ
کشور سازنده
نوع آج
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک پیرلی | خرید و فروش انواع لاستیک پیرلی با بهترین قیمت

فروشندگان سراسر کشور توانسته اند با فروش لاستیک پیرلی سود کلانی را به دست آورند و کمتر فروشنده ای را میتوان یافت که منافع مشتری را در نظر بگیرد.

خرید لاستیک پیرلی

نحوه خرید لاستیک پیرلی در هر فروشگاهی متفاوت است. برخی از فروشگاه ها روش های حضوری خرید لاستیک پیرلی را در دستور کار خود قرار داده اند و برخی دیگر برای سهولت در خرید اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده اند. فروشگاه تایر ایرانیان روش خرید لاستیک پیرلی بصورت اینترنتی را برای خریداران فراهم کرده است که مشتری قادر است نه تنها از تهران بلکه خرید خود را از سایر شهرهای کشور نیز انجام دهد که روش کاملا آسانی میباشد.

لاستیک پیرلی

فروش لاستیک پیرلی

فروش لاستیک پیرلی در فروشگاه تایر ایرانیان به گونه دیگری انجام میشود و بیشتر از هر چیز منافع مشتری در نظر گرفته میشود تا منافع فروشگاه. فروش لاستیک پیرلی در فروشگاه تایر ایرانیان با در نظر گرفتن سود کمی انجام میشود که خرید مقرون بصرفه ای را برای مشتری رقم خواهد زد.

لاستیگ پیرلی ارزان

معمولا لاستیک هایی که ارزان به دست مشتری میرسند از کیفیت چندان مناسبی برخوردار نیستند که البته این موضوع در فروشگاه تایر ایرانیان کاملا متفاوت است و لاستیک های ارزان موجود در این فروشگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. لاستیک پیرلی ارزان در فروشگاه تایر ایرانیان بدین منظور عرضه نمیشود تا مشتری بیشتری جذب فروشگاه شود بلکه مدیریت این فروشگاه برای اینکه رضایت مشتری را جلب نماید سهی نموده تا قیمت لاستیک پیرلی و دیگر لاستیک ها را تا حدی کاهش دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()