سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک تیگار

تیگار از برندهای تولید کننده تایر میباشد که در شرق صربستان واقع شده است و فعالیت خود را در سال ۱۹۳۵ در شهر پیروت آغاز نمود. شرکت تیگار چهارمین صادر کننده بزرگ صربستان محسوب میشود و صادرات محصولات این شرکت به ایران نیز انجام میشود که با مراجعه به فروشگاه های عرضه تایر میتوانید این برند از لاستیک را تهیه نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
سایز
پهنا
فاق
رینگ
کشور سازنده
نوع آج
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک تیگار | خرید و فروش انواع لاستیک تیگار با بهترین قیمت

برای خرید لاستیک تیگار با قیمت مناسب، بررسی اعتبار فروشنده ضروری است زیرا فروشندگان گوناگونی که در شهرهای مختلف واقع شده اند قیمت های مختلفی را برای خرید لاستیک تیگار در نظر گرفته اند.

خرید لاستیک تیگار

خرید لاستیک تیگار این مزیت را به وجود می آورد که در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید زیرا این لاستیک از کیفیت بالایی برخوردار است و دیگر نیازی نیست تا در کوتاه مدت آنرا با لاستیک های نو تعویض نمایید. برای خرید لاستیک تیگار میتوانید به فروشگاه ها مراجعه کنید اما هر فروشگاهی را بدون بررسی اعتبار آن انتخاب نکنید.

لاستیک تیگار

فروش لاستیک تیگار

بیشترین میزان فروش لاستیک تیگار مربوط به فروشگاه تایر ایرانیان میشود زیرا این فروشگاه برای حفظ منافع مشتری اقدام به عرضه  این برند از لاستیک با پایینترین قیمت ها نموده است. یکی دیگر از عواملی که باعث شده تا فروشگاه تایر ایرانیان میزان بالایی از فروش لاستیک تیگار را به خود اختصاص دهد تنوع محصولات آن میباشد. فروش لاستیک تیگار در فروشگاه تایر ایرانیان بواسطه دو عامل ذکر شده در بالا بسیار بالاتر از دیگر فروشندگان میباشد و با مراجعه به وب سایت این شرکت و یا تماس تلفنی میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

لاستیک تیگار ارزان

لاستیک تیگار ارزان را باید از فروشگاه هایی تهیه کنید که قیمت ها در آنها به طور واقعی کاهش داده شده باشد. لاستیک تیگار ارزان را میتوانید از فروشگاه تایر ایرانیان تهیه کنید که قیمت ها را بطور واقعی کاهش داده است و در زمینه فروش همواره سعی نموده تا منافع مشتری را بر منافع خود ترجیح دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()