سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

قفل رینگ

آمار سرقت خودرو هر روز در حال افزایش است و همین موضوع نیز باعث شده تا لوازم جانبی لاستیک و تجهیزات پیشرفته ای برای جلوگیری از سرقت خودرو ابداع شود. با قفل فرمان، دزدگیر و قفل پدال آشنایی دارید اما یکی از تجهیزات جدید که چند سالی است کاربرد پیدا کرده است قفل رینگ میباشد. قفل رینگ همانطور که از نامش نیز پیداست بر روی رینگ خودرو نصب میشود و البته تنها از لاستیک خودرو در برابر سرقت جلوگیری میکند. بعد از نصب قفل رینگ دیگر خیالتان از بابت سرقت لاستیک راحت خواهد بود. قفل رینگ بر روی هر چرخ قابل نصب است و محدودیتی در اینکه بر روی کدام لاستیک نصب شود ندارد. برای اینکه بتوانید قفل رینگ مناسب خودروی خود را خریداری نمایید میتوانید به فروشگاه تایر ایرانیان مراجعه کرده و با قیمت مناسب قفل رینگ خودروی خود را از بهترین نوع و مدل خریداری کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قفل رینگ | خرید قفل رینگ با بهترین قیمت

قفل رینگ در مدت زمان کوتاهی قابل نصب  است. شاید تصور کنید که قفل رینگ به دلیل نصب بر روی لاستیک مدت زمان زیادی را برای نصب لازم دارد در صورتیکه اینطور نیست ومدت زمان کوتاهی را برای نصب نیاز دارد. باز و بسته قفل رینگ مانند سایر قفل ها نیست که به راحتی باز شود بلکه با ابزار مخصوصی که برای هر قفل رینگ در نظر گرفته شده میتوان آنرا باز نمود. همین موضوع باعث شده تا امنیت آن چندین برابر شود.

قفل رینگ چندین مزیت را برای خودرو ایجاد میکند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

با نصب قفل رینگ استرسی ناشی از اینکه ممکن است لاستیک خودرو به سرقت برود وجود نخواهد داشت. برخی از خودرو ها وجود دارند که از لاستیک های گرانقیمتی برخوردار هستند و در هر ساعت از طول روز ممکن است سارقان را وسوسه کند تا آنرا سرقت کنند. زمانی که قفل رینگ را بر روی لاستیک نصب میکنید دیگر هیچ سارقی نمیتواند لاستیک ها را سرقت کند و امنیت آنها تامین خواهد شد.

با استفاده از قفل رینگ دیگر نیازی به پارک کردن خودرو در پارکینگ و یا مکان ایمن نخواهید داشت . بدون قفل رینگ مالک خودرو همواره از این موضوع واهمه دارد که لاستیک خودرو او بسرقت خواهد رفت اما با استفاده از این ابزار دیگر لازم به پارک خودرو در مکان های امن و پارکینگ نیست.

برای خرید قفل رینگ باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر قفلی برای خودروی شما مناسب نیست. یک مدل از این قفل میتواند برای نصب بر روی چند خودرو مناسب باشد و نمتیوان آن را بر روی خودروهای گوناگون نصب نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()