09122381610
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

والف

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لوله های فلزی و یا لاستیکی به منطور باد کردن لاستیک خودرو را والف میگویند. عملکرد والف مانند یک شیر یکطرفه است. از طریق والف لاستیک خودرو را باد میکنند. از والف برای لاستیک انواع وسایل نقلیه حتی دوچرخه نیز استفاده میشود. کیفیت والف مانند سایر قطعات خودرو مهم است پس باید والفی را تهیه نمایید که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. کیفیت والف اگر مناسب نباشد ممکن است پس از گذشت مدتی و با آسیب وارد شدن به بدنه باعث نشت هوا و خالی شدن باد درون لاستیک شود.فروشگاه تایر ایرانیان از تمام والف های مناسب هر خودرو در فروشگاه موجود دارد و همچنین قیمت های مناسبی را نیز برای والف و بطور کلی لاستیک، رینگ و لوازم جانبی لاستیک در نظر گرفته است.

والفی که برای لاستیک انواع اتومبیل به کار برده میشود را شرایدر میگویند.  به والف شرایدر،‌ والف آمریکایی نیز میگویند. والفی که برای دوچرخه نیز استفاده میشود به والف پرستا مشهور است. البته در هر دوچرخه ای از والف پرستا استفاده نمیشود و آنرا فقط در دوچرخه های حرفه ای به کار میبرند. والف برای دسترسی بهتر و آسانتر به گونه ای طراحی شده است که کمی از سطح لاستیک جلوتر باشد. از والف برای تایرهایی استفاده میشود که تیوب ندارند. والف به صورت مستقیم به تایر متصل میشود و البته بخش جدایی ناپذیر از تایر است. البته والف تنها بصورت یکطرفه تنها برای باد کردن لاستیک به کار میرود و توانایی تخلیه باد را ندارد. برای خرید والف باید نکاتی را در نظر داشته باشید:

والف انواع مختلفی دارد که البته به دو نوع از آن در بالا اشاره نمودیم. ابتدا باید توجه داشته باشید که آیا والف مورد نظر شما با لاستیک سازگاری دارد یا خیر. والف باید با مدل لاستیک شما کاملا تناسب و همخوانی ایجاد کند و هر والفی برای خودروی شما مناسب نیست.

قیمت والف در فروشگاه های مختلف متغیر است. نمیتوان یک برند و مدل از والف را با یک قیمت مشخص در فروشگاه های مختلف پیدا کرد. اما چگونه میتوان والف با قیمت مناسب را یافت؟ بهترین کار برای یافتن والف مناسب تماس با فروشگاه تایر ایرانیان میباشد.  در هیچ کدام از فروشگاه های موجود در سطح شهر نخواهید توانست تا قیمتی مناسبتر از قیمت فروشگاه تایر ایرانیان بیابید.

امکان بسیار خوبی را فروشگاه تایر ایرانیان راه اندازی نموده است که برای خرید انواع محصولات از جمله والف، لاستیک، لوازم جانبی لاستیک و همچنین رینگ بسیار مناسب میباشد. این ویژگی وب سایت فروشگاه میباشد که از طریق آن میتوان به مقایسه و همچنین خرید محصولات پرداخت.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()