09122381610
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

رینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

برای افرادی که علاقمند هستند تا در چهره خودرو خود تغیبراتی ایجاد کنند و یا جلوه اسپرت به آن بدهند رینگ وسیله بسیار مناسبی میباشد. رینگ از متریالی فلزی ساخته میشود که بسیار محکم نیز هست. البته اگر ضربه وارد شده به رینگ بیش از اندازه شدید باشد آسیب هایی را به آن وارد خواهد کرد. طرح ها و اشکال به کار رفته برای ساخت رینگ تنوع بسیار زیادی دارد. فروشگاه تایر ایرانیان یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه فروش لاستیک و رینگ است که سالیان زیادی نیز هست که فعالیت خود را آغاز نموده و مورد اطمینان ترین فروشگاه میباشد.

همانطور که در خیابان و بر روی بسیاری از خودروها نیز مشاهده کرده اید طرح و رنگ های رینگ هر خودرو متفاوت است. رینگ به طور کلی به دو نوع معمولی و رینگ اسپرت تقسیم بندی میشود. رینگ های معمولی بیشتر در کمپانی های خودرو سازی بر روی محصولات گوناگون نصب میشود و البته ظاهر اسپرتی ندارند مگر آنکه تولید کننده خودرو قصد داشته باشد تا اتومبیل اسپرت تولید کند. رینگ اسپرت نیز همانطور که از نامش نیز پیداست ظاهری اسپرت دارد و بیشتر افرادی از آن استفاده میکنند که تمایل دارند تا خودروی آنها ظاهری اسپرت پیدا کند. رینگ اسپرت را کمتر کمپانی خودروسازی بر روی محصولاتش به کار میبرد و تنها چند خودرو ساز در جهان وجود دارند که ار این نوع رینگ به صورت پیش فرض بر روی محصولاتشان استفاده میکنند. رینگ چه معمولی باشد و چه اسپرت باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا بتوان آنرا برای خرید انتخاب نمود:

اول از هر چیز متریال به کار رفته در ساخت رینگ بسیار مهم است. متریال های زیادی برای ساخت رینگ مورد استفاده قرار نمیگیرد و بیشتر از یک متریال که آن هم آلومینیوم است به کار برده میشود. البته آلومینیوم نیز نوع با کیفیت و بی کیفیت دارد که تشخیص این موضوع مشکل میباشد و یک فرد معمولی نمتیواند تشخیص دهد که آلومینیوم رینگ از نوع با کیفیت است یا بی کیفیت. 

ابعاد رینگ یکی دیگر از نکات بسیار مهم است که باید دقت داشته باشید. رینگ را باید مناسب با لاستیک و همچنین خودرو تهیه کنید. هر رینگی برای خودرو شما مناسب نیست. البته هستند کسانی که از رینگ های نامناسب برای خودروی خود استفاده میکنند که با این کار خسارت هایی را متوجه خودروی خود میکنند.

رینگ را سعی کنید از برند های مطرح تهیه کنید. دلیل این موضوع نیز به کیفیت و همچنین سایز مربوط میشود. معمولا رینگ های بی نام و نشان و از برند های متفرقه از لحاظ ابعاد وهمچنین کیفیت در رده پایینی قرار میگیرند و مشکلات بعدی را بوجود می آورند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()