سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک سنگین و باری

خودروهای سنگین مانند کامیون و اتوبوس نیز به دلیل وزن بالای خود باید از لاستیک های مقاوم تری برخوردار باشند. لاستیک سنگین و باری در هر برندی که باشد باید دارای یک سری ویژگی و استاندارد هایی باشد تا بتوان با اطمینان خاطر از آنها استفاده نمود.

لاستیک سنگین و باری

لاستیک هر خودرو باید در برابر فشارهای زیادی که از وزن خودرو به آن وارد میشود مقاوم باشد. هر چه خودرو سنگین تر میشود به طبع فشار بیشتری را بر روی لاستیک ها وارد میکند.  برای خرید لاستیک سنگین و باری واطلاع از قیمت لاستیک در انواع مختلف می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی تایر ایرانیان درارتباط باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
سایز
پهنا
فاق
رینگ
کشور سازنده
نوع آج
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک سنگین و باری | خرید لاستیک سنگین | خرید لاستیک باری

قبل از هر چیز برندی که قرار است خریداری نمایید بسیار مهم است. در مورد برند لاستیک سنگین و باری بررسی های لازم را انجام دهید. شاید این نکته چندان برای خودروهای سواری حائز اهمیت نباشد ولی برند خودروهای سنگین باید ار بهترین نوع انتخاب شوند تا خطراتی که ممکن است از عملکرد نامناسب خود نشان دهند به وجود نیاید. نمیتوان گفت که کدام برند برای لاستیک سنگین و باری بهتر است زیرا برندهای مطرح زیادی وجود دارند. برای پیدا کردن یک برند مناسب میتوانید از فروشندگان با سابقه و همچنین جستجو در اینترنت کمک بگیرید. آج یکی از مهمترین قستهای لاستیک سنگین و باری است. آج ها باید در این نوع لاستیک به گونه ای باشند که بتوانند چسبندگی خوبی را با سطح زمین ایجاد کنند. در مواقع ترمز زدن در زمین های بارانی و خیس این آج ها هستند کمک بسیار زیادی میکنند تا خودرو زود تر متوقف شود. البته آج برای خودروهای سواری نیز مهم است ولی خودروهای سنگین به دلیل وزن بالایی که دارند باید از آج های به مراتب بهتری برخوردار باشند. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که پس از خرید لاستیک سنگین و باری حتما بصورت دوره ای آج ها را بررسی کنید تا خوردگی  و سایش بر روی آنها وجود نداشته باشد. پهن و قطور بودن لاستیک سنگین و باری به هیچ وجه مانند لاستیک های سواری اهمیت ندارد. لاستیک سنگین و باری باید از استاندارد های لازم برای عبور و مرور در مسیرهایی که حرارت در آنها بالاست برخوردار باشند. بیشتر خودروهای سنگین در تمام مسیرهای داخلی و خارجی تردد میکنند و ممکن است در یک مسیر میزان حرارت سطح جاده بسیار بالا باشد. بالا بودن حرارت جاده ممکن است همان لحظه آسیبی به لاستیک وارد نکند ولی مطمئنا به مرور باعث خوردگی و از بین رفتن سطح آن میشود. به طور مثال خودروهای سنگینی که در جاده های جنوبی کشور تردد میکنند باید در برابر حرارت مقاوم باشند تا آسیب نبینند. نکته بسیار مهمی که در خرید لاستیک سنگین و باری وجود دارد مربوط به تاریخ انقضای آن میباشد. حتما تابحال تصادفات زیادی را در سطح جاده ها مشاهده کرده اید که به دلیل ترکیدن لاستیک کامیون و اتوبوس ها رخ داده است. علاوه بر کیفیت پایین لاستیک، تاریخ انقضا تاثیر زیادی در بوجود آمدن این حوادث دارد. البته نباید این نکته را فراموش کنید که هرچه استفاده شما از لاستیک بیشتر باشد به طبع زود تر از موعد با ساییدگی در سطح مواجه خواهد شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()